Ta strona używa plików cookies w celu poprawy działania i komfortu użytkowania. Zakładamy, że godzisz się na to. W przeciwnym razie prosimy o zamknięcie strony, ponieważ nie jesteśmy w stanie zagwarantować jej funkcjonowania bez użycia plików cookies. Przeczytaj więcej na temat naszej polityki prywatności.

Wynajem pomieszczeń

Sale Konferencyjne PIN – Instytutu Śląskiego w Opolu
znajdujące się w budynku przy ul. Piastowskiej 17.

PIN – Instytut Śląski, którego siedziba znajduje się w ścisłym centrum miasta oferuje możliwość wynajmu dwóch sal konferencyjnych od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.00 do 20.00.

Sala „201”

sala 201

Sala nr 201 (II p.) mieści 50-80 osób (w zależności od układu krzeseł) i jest wyposażona w stoły, rzutnik cyfrowy oraz tablicę kredową i ekran projekcyjny. Podczas konferencji sugerujemy również wynajem drugiej sali, która wraz z foyer na III piętrze stanowi idealne miejsce na ulokowanie poczęstunku dla uczestników.

Sala „301”

Sala nr 301 (III p.) mieści 40 osób. Do dyspozycji gości pozostają stoły oraz tablica suchościeralna. Ze względu na rozmiar sala najlepiej nadaje się do prowadzenia warsztatów, szkoleń oraz wykładów. Ewentualny catering możliwy do umieszczenia we foyer na trzecim piętrze.

Ceny wynajmu:

1-3 h: 100,00 zł brutto
3-5 h: 150,00 zł brutto
powyżej 5 h: cena do negocjacji

Kontakt:
sekretariat@instytutslaski.com
lub tel. +48 533 336 306

W obu salach zapewniamy dostęp do Internetu via Wi-Fi.
Za dodatkową opłatą oferujemy również obsługę techniczną.

Zapraszamy