Ta strona używa plików cookies w celu poprawy działania i komfortu użytkowania. Zakładamy, że godzisz się na to. W przeciwnym razie prosimy o zamknięcie strony, ponieważ nie jesteśmy w stanie zagwarantować jej funkcjonowania bez użycia plików cookies. Przeczytaj więcej na temat naszej polityki prywatności.

Kontakt

Państwowy Instytut Naukowy
Instytut Śląski w Opolu
ul. Piastowska 17
(skr. pocztowa 322)
45-082 Opole

Sekretariat czynny:
Pon.-Czw. w godz. 7.30-15.30
Zamknięte: So.-Nd.

E-mail: sekretariat@instytutslaski.com

Telefon: +48 533 336 306
lub +48 534 287 885

Telefony centrali:
77 453 60 32

Ważniejsze numery wewnętrzne:
sekretariat i księgarnia – 101
księgowość – 105
biblioteka – 109

Pozostałe numery wewnętrzne

IMIĘ i NAZWISKO

Nr telefonu

Nr pokoju

DYREKTOR PIN-INSTYTUTU ŚLĄSKIEGO – dr Bartosz Kuświk
b.kuswik@instytutslaski.com

w. 124

303

ZASTĘPCA DYREKTORA – dr Krzysztof Kleszcz
k.kleszcz@instytutslaski.com

w. 104

306

PRZEWODNICZĄCY RADY NAUKOWEJ – prof. dr hab. Grzegorz Strauchold

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO RADY NAUKOWEJ – dr hab. Piotr Pałys, prof. PIN-IŚ
p.palys@instytutslaski.com

318

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO RADY NAUKOWEJ – dr hab. Teresa Smolińska, prof. UO

SEKRETARIAT – mgr Elżbieta Flisak
sekretariat@instytutslaski.com

w. 101

303

dr Choroś Monika
m.choros@instytutslaski.com

106

mgr Drożdż Leokadia
l.drozdz@instytutslaski.com

317

dr Haas Agata
a.haas@instytutslaski.com

107

prof. dr hab. Hanich Andrzej

314

dr Bernard Linek
b.linek@instytutslaski.com

317

dr Mazurkiewicz Marek
m.mazurkiewicz@instytutslaski.com

318

dr Muszyńska Marzena

109

dr hab. Pałys Piotr, prof. PIN-IŚ
p.palys@instytutslaski.com

318

prof. dr hab. Rauziński Robert

305

dr hab. Sochacka Stanisława, prof. PIN – IŚ
s.sochacka@instytutslaski.com

106

dr hab. Solga Brygida, prof. PIN-IŚ

w. 103

305

mgr Solga Piotr
p.solga@instytutslaski.com

317

dr hab. Szczygielski Kazimierz, prof. PIN – IŚ

305

mgr Wieczorek Robert
r.wieczorek@instytutslaski.com

107

PORTIERNIA

w. 122

BIBLIOTEKA – mgr Golec Ewa
bibliotekainstytutslaski@wp.pl

w. 109

110

KADRY – mgr Tomaszek Barbara

w. 107

307

KSIĘGOWOŚĆ – mgr Ogórkis Krystyna, Klimek Krystyna
k.ogorkis@instytutslaski.com

w. 105

308

KONSERWATOR – Bartkowiak Czesław

w. 121

014

Konto:
Bank Zachodni WBK S.A. 8 Oddział w Opolu
nr 20 1500 1575 1215 7000 6109 0000
IBAN: PL20 1500 1575 1215 7000 6109 0000
BIC: WBKPPLPP

NIP: 754-00-25-591

Mapa dojazdu: